לקבלת הצעת מחיר

הצללה או האפלה עם וילון גלילה לחדר שינה

וילון גלילה או בשמו הנרדף צלון (מלשון המילה צל) הפך להיות אחד הפתרונות המושלמים והבלתי מעורערים בעיצוב הבית בכלל ועיצוב חדרים בפרט.

הדוגמה הטובה ביותר היא מנוחה בשעת הצהריים שחלקנו אוהבים לנוח בה לשעה קלה ואם יש לכם חלון שבעדו השמש מאירה עליכם סביר להניח כי השינה לא תהיה עריבה כל כך, לכן וילון גלילה לחדר שינה הוא פתרון מושלם עבורכם.

מעבר לכך וילון גלילה לחדר שינהבנויים בצורה כזו שתוכלו בקלות להסיט אותם וליצור האפלה או הצללה לפי טעמכם. חלק מאותם וילונות אף מונעים על ידי מתג חשמלי, שלט או אפילו אפליקציית בית חכם.

לצאת מגבולות המסגרת עם וילון גלילה לחדר שינה

אחד היתרונות הבולטים של וילון גלילה לחדר שינה הוא אופן הייצור / הבנייה שלהם.

נרחיב מעט על אופן פעולת וילון גלילה:

לוילון גלילה יש מנגנון גלגול המורכב מגליל ארוך כרוחב הוילון, בתוכו מותקן התקן גלילה המאפשר הרמה והורדה של הוילון בקלות וללא מאמץ, כאשר גוללים את הוילון כלפי מעלה הוא בעצם נכנס לתוך אותו גליל ונעלם ומוסתר מהעין בתוכו.וכאשר פותחים את הוילון הוא למעשה יורד כלפי מטה ואורכו כגובה החלון.

אחד היתרונות הבולטים של וילון גלילה הוא שניתן לייצר אותן בכל מידה וגודל שתרצו, תוכלו אף לבחור מבין מגוון סגנונות, צבעים וטקסטורות את הוילון שהכי מתאים לכם מבחינת העיצוב. יתרון נוסף שיש לוילון גלילה לחדר שינה שניתן להתקין אותם על פתחים גדולים יחסית כדוגמת ויטרינה או מרפסת באופן זה תוכלו ליצור הצללה או הפרדה מושלמת בין החללים השונים.

מגוון יתרונות של וילון גלילה לחדר שינה

אם החלטתם להתקין וילון גלילה לחדר שינה כדאי שתדעו שזו בחירה מעולה. הסיבה היא ההתאמה המושלמת לצרכים שלכם.

וילון גלילה לחדר שינה מוסיפים עיצוב לחדר בו הם מותקנים, בין אם זה חדר ילדים, סלון או משרד.

המראה הנקי משתלב מעולה עם כל עיצוב שתבחרו. וילון גלילה מגיע עם מגוון ענק של גדלים, עיצובים, צבעים וטקסטורות הם מאפשרים הצללה של חדרים שמאפשרת לכם להנות מהאור שחודר בשילוב עם החשכה שהופכת את האווירה לנעימה ורגועה יותר.

בנוסף וילון גלילה לחדר שינה יכול לספק האפלה מלאה לדוגמה בחדרי חושך או חדרי קולנוע ביתי, תוכלו לבחור את אופן גלילת הוילון בין גלילה ידנית על ידי שרשרת או גלילה חשמלית, תוכלו אף לשלב וילון גלילה לחדר שינה עם מערכת הבית החכם שלכם. למעשה וילון גלילה לחדר שינה מהווים פתרון מושלם לכל חלל מכל הבחינות עיצוב, צבע, טכנולוגיה, הארה ועוד מגוון יתרונות שאותם תגלו עם התקנת הוילונות.

דבר חשוב לציון הוא שיש חשיבות רבה בבחירת חברה מקצועית להתקנת וילון גלילה לחדר שינה על מנת שתוכלו  ליהנות מכל היתרונות שמנינו לעיל.

WhatsApp chat
Call Now Button