לקבלת הצעת מחיר

וילון גלילה לחדר ילדים – פתרון מושלם להצללת החדר

וילון גלילה הפך בשנים האחרונות להיות נפוץ יותר ויותר בבתים פרטיים, משרדים, אולמות אירועים וחנויות. יכולת ההתאמה שלו לכל מידה וגודל תוך שילוב צבעים וטקסטורות הופכות אותו ליותר ממושלם.

חשוב לדעת כי וילון גלילה לחדר ילדים הינו בעל יתרונות רבים מאוד על פני וילונות מסוגים אחרים. רוצים לדעת מה הוא וילון גלילה לחדר ילדים? ממה הוא עשוי? ובאילו עיצובים הוא מגיע? על כך ועוד בהמשך.

וילון גלילה לחדר ילדים במגוון צבעים, מידות ועיצובים

כאמור לוילון גלילה לחדר ילדים יש יתרונות רבים אך ראשית נכיר אותם קצת יותר. ניתן לחלק את וילון גלילה לחדר ילדים ל 2 קבוצות עיקריות, וילונות למטרת האפלה (החשכה מוחלטת של החדר) ווילונות למטרת הצללה (כלומר מעבר אור חלקי).

וילון גלילה לחדר ילדים להאפלה מלאה 

בין אם מדובר על משרד, חנות או חדר ילדים ( שכידוע האפלת החדר על מנת לאפשר לתינוק לישון שינה מלאה כשהו שכוב במיטה או בתוך ערסל לתינוק), לא אחת אנו נרצה להחשיך את החדר באופן שאור מהחוץ לא יכנס, בעזרת וילון גלילה ניתן להגיע להאפלה כמעט מוחלטת, הוילון עשוי מחומר אטום (ללא תלות בצבע או בטקסטורה) והוא למעשה מבודד את מעבר האור אל החדר, דוגמה מעולה היא חדרי ילדים או תינוקות הזקוקים לשעות השינה שלהם והחשכה מוחלטת מדמה עבורם את שעות הלילה.

וילון גלילה לחדר ילדים להצללה חלקית

להבדיל מוילון גלילה לחדר ילדים המשמשים להאפלה מלאה כאשר אנו רוצים להחשיך מעט את החדר אך עדיין להעביר כמות אור מסויימת נשתמש בוילון העשוי מחומר אטום למחצה רמת הצפיפות של הוילון היא זו שמשפיעה על כמות האור שתחדור לחדר. וילון מסוימים כדוגמת וילון גלילה זברה עשויים מזוגות של רצועות אחת שקופה ואחת אתומה ובעת הגלילה עם הכיוון נכון נוכל לברור בין האפלה מלאה לחלקית.

לסיכום וילון גלילה לחדר ילדים

כאמור אחד הפתרונות היעילים כיום להצללה או האפלת חדרים הוא התקנת וילון גלילה לחדר ילדים, מנגנון הגלילה יכולה להיות אחד מכמה סוגים, גלילה מכאנית שזו גלילת שרשרת המסובבת את הגליל שבתוכו נגלל הוילון, גלילה חשמלית בדומה למכאנית אך עם מתג או שלט רחוק וגלילה חשמלית מבוקרת מחשה שאותה משלבים במערכות בית חכם.

חשוב לתכנן ולבחור וילון גלילה שיתאים לכם לסוג ואופי החדר. במידה ואלו חדרי ילדים תוכלו לבחור וילון גלילה לחדר ילדים המשלב הדפסים משעשעים, לעומת זאת אם אלו וילונות גלילה המיועדים למשרד או חדר ישיבות הרי שתרצו לבחור בוילונות גלילה אטומים על מנת שתוכלו להציג מצגת ללא הפרעה של אור.

חשוב מאוד לתכנן מראש איזה וילון מתאים לכם ובאילו גוונים על מנת שתוכלו להנות ממנו לאורך זמן ושהוילון ישרת אתכם נאמנה.

 

WhatsApp chat
Call Now Button