לקבלת הצעת מחיר

לעצב את הבית בצורה מושלמת עם וילונות מעוצבים

ללא ספק כאשר אתם מוסיפים וילונות לעיצוב הבית המראה הכללי משתנה מהקצה אל הקצה. רבים ממעצבי הפנים כבר מבינים שאם רוצים ליצור אווירה ומראה ייחודיים בחלל כלשהו ניתן לעשות זאת ביעילות על ידי שילוב של וילונות. היום יותר מתמיד ניתן לבחור מבין מגוון עצום של סגנונות, טקסטורות ובדים את הוילון שיהיה עבורכם המושלם, ההתאמה תהיה לפי ייעוד החדר, גודל וסוג החלון וסך העיצוב הכללי, כאשר אתם משלבים את הכל יחד התואה מושלמת ומרהיבה.

לבחור וילונות לבית, משימה אפשרית בהחלט

תהליך בחירת וילונות לבית חייבת להיעשות בשיקול דעת תוך לקיחה בחשבון של כלל האלמנטים מסביב. מומלץ להתייעץ עם מתקין וילונות שיש לו גם זיקה לעיצוב פנים רק כך תוכלו למצות את כל הפוטנציאל של התקנת וילונות בבית. על מנת שתוכלו לבחור את הוילון הנכון לכם, והכוונה שאתם לא מתכוונים להתקין וילון שקניתם באחת הרשתות אלא וילון שעוצב והותאם בדיוק עבורכם, יש לקחת בחשבון את 3 הגורמים הבאים:

ייעוד – רגע לפני שבוחרים את העיצוב הסופי הגדירו לעצמכם מה המטרה של הוילון, נכון שהוא צריך להיראות יפה ומתאים, אך גם המטרה – הייעוד שלו חשובים. למשל האם זהו חדר שיש להצליל אותו? או אולי להחשיך לגמרי אותו?  תשובות אלו ינבעו מסוג החדר שבו תתקינו וילונות.

סוג החדר – וילונות לחדר ישיבות, וילון לחדר תינוקות, וילון למרפאה או וילון לחדר שינה? לכל סוג חדר יש וילון שיתאים לו, לכן השילוב של סוג החדר וייעודו מהווים חלק בלתי נפרד מבחירת וילונות שיתאימו לכם.

מעבר אור – ידוע שתינוקות צריכים את שעות השינה שלהם על מנת לגדול, וידוע שבחדר ישיבות לא אחת מקרינים מצגת, האפלת החדרים עם וילונות היא פתרון יעיל המשלב יחד איתו גם עיצוב.

טכנולוגיה – תתפלאו אבל למרות שהתקנת וילונות נשמעת כמו דבר של מה בכך, עדיין יש מגוון סוגים של וילונות עם טכנולוגיות שונות להסטת הוילון כגון הסטה ידנית, כל ידי רצועה, שרשרת ואפילו גלילה חשמלית שאותה תוכלו לשלב עם בית חכם.

 

יש וילונות ויש וילונות

כאמור בחירת וילון צריכה להיעשות בשיקול דעת ובהתאמה לצורך ולשימוש שלנו אך יש צורך להדגיש ולהבדיל בין 2 סוגי וילונות עיקריים, וילונות "מדף" לבין וילונות בעיצוב והתאמה אישית. 

וילונות מדף – הם וילונות המיוצרים במפעל במידות סטנדרטיות קבועות מראש, יש לכן יתרון בולט שהוא המחיר הנמוך והזול יותר אך אם יש לכם חלון בגודל או בעיצוב שאינו סטנדרטי וילונות אלו לא יתאימו או שתאלצו להתפשר.

וילונות בהתאמה – אלו למעשה הוילונות שיהפכו את הבית או החדר שלכם ליותר ממושלם, היתרון הבולט הוא ההתאמה המושלמת לחלון תוך מתן דגש על כל הפרטים והמשתנים מסביב. וילון זה אמנם מחייב בעל מקצוע מיומן שיבוא,ימדוד ויכין לכם את הוילון אך התוצאה תהיה חד משמעית מושלמת.

שתפו עם חברים
מידע נוסף שיעניין אתכם
WhatsApp chat
Call Now Button