לקבלת הצעת מחיר

וילונות רומאים

וילון רומאי - קלסיקה מתחדשת ללא גבולות

עולם העיצוב הפך להיות בשנים האחרונות בזכות שילוב וילון רומאי חלק בלתי נפרד מעיצוב ותכנון החללים השונים בבית, במשרד ובכלל. 

לרוב אנו נפגוש וילון רומאי שמשתלב בחדרי שינה, חדרי ילדים ובכלל כאשר אנו רוצים לתת מראה קלאסי ומעוצב לחלל בו הם מותקנים.

וילונות רומאים הפכו להיות טרנד בזכות 2 מאפיינים עיקריים ובולטים שהם מניפת הבדים והמראה האריסטורטי. השילוב בין 2 יתרונות אלו הופכים כל חלון לפנינת חן.

וילון רומאי - שילוב בין גימור ועיצוב מושלמים

כאמור וילון רומאי או בשמו העממי יותר – וילון רומי הופך כל חדר או חלון למעוצב יותר. למעשה וילונות רומאים הם סוג של וילונות גלילה אשר נבדלים מאחרים בזכות ה"חפים" (קפלים רוחביים הנוצרים עקב גלילת הוילון ואיסופו).

אולם יחד עם זאת יש דוגמאות של וילונות רומאים ללא חפים ואלו נקרא "וילון רומאי רך". עצוב זה של וילון לרוב יהיה בשימוש כאשר נרצה לתת דגש על הבד איתו עיצבו את הוילון. הדינמיות וההתאמה המושלמת של תפירת הוילון לצרכים שלכם מדוייקת עד כדי כך שתוכלו לבחור בין "גלילה קדמית" לבין "גלילה אחורית" (ההבדל הוא בכיוון החפים בעת הגלילה שלהם).

image_50409473
image_50395905

התאמה ועיצוב של וילון רומאי

להבדיל מסוגי הצללה אחרים וילון רומאי ניתן לעיצוב והתמאמה מושלמת לצרכים שלכם ולעיצוב הכללי של החלל בו הוא עתיד להיות מותקן.

מגוון האפשרויות שיש עבור וילון רומי כולל סגנונות וסוגי בדים שונים וביניהם גוונים, טקסטורות והדפסים. 

גם סגנון ההפעלה ניתן להתאמה לפי צרכים ועל כן תוכלו בחור בין גלילה ידנית על ידי שרשרת או חוט, ולחילופין תוכלו לבחור וילון רומאי חשמלי הפועל על ידי מתג או שלט רחוק.

שולטים בהצללה עם וילון רומי מדהים ומושלם

לא בכדי וילון רומאי הפך להיות טרנד שגור בכל בית, משרד או מערכת חכמה לבקרת אקלים. מכיוון שיש מגוון גדול של סוגי בדים תוכלו לבחור בדים שונים לטובת האפלת חדר, הצללת מרפסת ועוד.

סגנונות ההפעלה השונים מאפשרים לכם להתאיםפ את מיקום הוילון / גלילה לצורך שלכם ואף יותר מכך, אם נניח יש לכם מערכת בקרת אקלים חכמה תוכלו בקלות לשלוט על וילון רומאי חשמלי דרך מערכת הבית החכם תוףך דגימת טמפרטורה, חיישני אור וכדומה.

יש בשווקים לא מעט וילונות רומאיים במידות "סטנדרטיות" שאתם נאלצים להתאים את החלון שלכם לוילון אולם בזכות "סול וילונות" תוכלו ליצור וילונות בהתאמה אישית ולפי מידה. היתרון הוא עצום מכיוון שהוילון על החלון לא יראה כאילו והוא מאולץ אלא השלמות וההתאמה תהיה כמו חליפת חתן שנתפרה על ידי חייט.

image_50376961
WhatsApp chat
Call Now Button