לקבלת הצעת מחיר

וילונות מעוצבים בהתאמה אישית – דברים שחשוב לקחת בחשבון

וילונות מעוצבים

הם כל כך משתלבים בעיצוב הפנים שלפעמים לא שמים לב לווילונות מעוצבים עד שמסירים אותם, ואז מבינים מהי חשיבות של וילונות מעוצבים בהתאמה אישית. הווילונות שמוצעים היום ללקוחות פרטיים ומוסדיים יכולים להגיע בצורות שונות, צבעים ומרקמים מגוונים, כך שחשוב להתאים אותם במדויק למקום שהם אמורים להיות בו. עיצוב של וילון חייב להתאים לתפקידו – וילון הצללה, וילון דקורטיבי, וילון מחיצה, וילון מעמעם רעשים ועוד סוגים שונים של וילונות לחללים שנבדלים זה מזה באופיים. מעצבי וילונות שמתאימים לכם את הווילון עובדים לפי פרמטרים מסוימים על מנת להתאים וילון שגם ישנה את מראה החדר אבל לא ישתלט יותר מדי על העיצוב, ולכן השיקולים הבאים הם חשובים להם.

גודל החדר ומבנהו

וילונות יוקרה מעוצבים מותאמים בעיצוב אישי מותקנים בחללים קטנים כמו משרדים וחדרי שינה, וגם בחללים גדולים יותר כמו חלל עבודה פתוח או סלון בתי נדיב ממדים. התאמת הווילון למבנה החדר תקבע מאיזה חומרים יהיה הווילון ומה שיטת ההפעלה שלו, האם חשמלית, מכנית בעזרת ידית מיוחדת, שרוך הזזה או וילון שמספיק להסיט ביד בגלל גודלו הנוח. בחלל גדול, וילון צריך לכסות חלון ענק או כמה חלונות גדולים צמודים זה לזה ולכן חשוב שהווילון לא יהיה כבד מדי ומסובך להתקנה, למשל. בחדרים שבהם יש חלונות קטנים עיצוב הפנים קובע את גודל הווילון ואת עיצובו – האם יגלוש עד הרצפה או רק חצי קיר כדי לכסות את החלון. במקרה הזה וילון קטן יותר מתאים לחדרים קטנים ואינו משתלט על כל העיצוב בצורה דומיננטית מדי, לדוגמה.

תפקיד הווילון

כשישי חדר שבו הווילון מותקן למטרות עיצוב דקורטיבי וכאלמנט עיצובי נוסף יחד עם טקסטילים נוספים, יש לנו יותר אפשרויות להציע עיצובים מעניינם יור וסולידיים פחות, לי הטעם. אם לווילון יש תפקיד כמו חציצה או עמעום רעשי רקע כדי לבלוע אותם ולהקל על עבודה בחלל עבודה גדול, הוא יהיה כבד וסמיך יותר ואולי אפילו עשוי מחומרים פחות שגרתיים ולאו דווקא טקסטיל רך וגולש. אם לחלל עבודה גדול נחוץ וילון הצללה כדי שהשמש לא תפריע בשעות שבהן היא בזווית ישרה, הווילון צריך  להיות כהה מספיק אבל גם נוח לסגירה ולפתיחה בכל שעה שצריך.

חומרים ומרקמים

ההיצע הגדול של וילונות הוא באמת מבלבל במגוון העצום שיש בו. רק בגלל זה לפחות כדאי להיעזר ביעוץ ובהתאמה אישית כדי להבין את מכלול האפשרויות. מפתיע לראות כיצד הטכנולוגיה המודרנית והחומרים החדישים מייצרים וילונות מחומרים מפתיעים שהם גם יעילים מאוד במילוי תפקידם מבלי להתבלות מהר ומבלי לאבד מצורתם ועדיין להיות נוחים להתקנה ולניקוי מבלי לייגע ולהטריח יותר מדי. וילונות כיום הם באמת עולם חדש לגמרי שיכול להתאים לכל חדר בהתאמה מושלמת במרקמים שונים ובחומרים שיכולים להתאים יותר מאשר בדים מסורתיים שנהגו להשתמש בעיקר בהם.

כנסו לצפייה בתיק עבודות שלנו!

שתפו עם חברים
מידע נוסף שיעניין אתכם
WhatsApp chat
Call Now Button