לקבלת הצעת מחיר

וילונות בד

תמיד באופנה - וילונות בד

וילונות בד הם הדרך האמיתית להפוך כל חלל לחדר חמים ונעים שממש תרצו להיות בו גם אם זה לא חדר השינה שלכם.

יש לא מעט אלמנטים שבעזרתם תוכלו להפוך את הסלון שלכם או את חדר השינה (ובעצם כל חלל שתרצו) למרשים ומיוחד אך ללא ספק וילונות בד היו מאז ומתמיד הדרך בה אתם משפיעים על העיצוב הכללי של החלל. 

שימוש בסוגים שונים של וילונות בד והתאמת הצבעים של הבדים לשפת העיצוב של החלל תהפוך כל חדר למרשים, מיוחד ושובה עין. מגוון האפשרויות לעיצוב החדרים על ידי וילונות בד הינו כמעט אין סופי, החל מבחירת סוג הבד, הצבע ואופן הפעלת הוילון בצורה ידנית, חשמלית או גלילה.

וילונות בד הפכו להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים והתכנון של כל חלל, בין אם מדובר על חדר השינה, הסלון ואפילו המשרד שלכם.

וילונות בד תופסים חלק נכבד בתהליך התכנון והעיצוב ונלקחים בחשבון כבר בהתחלה. תכנון נכון יהפוך את השהות שלכם בחדר או במשרד לנעימה יותר ומהנה. בחירה שגויה של וילונות בד עלולים לגרום לאותו חדר להיראות לא שייך או לא מתאים. על כן בחירה של וילונות בד חייבת להיות מושכלת ולא כלאחר יד.

וילונות בד אינם דבר שיש להקל בו ראש. יש לא מעט אפשרויות שאיתם תהפכו כל חדר למיוחד יותר, אפילו את המשרד שלכם.

חשוב לדעת כי סוג הבד, הצבע ואופן הפתיחה והסגירה של וילונות בד ישפיעו באופן ישיר עליכם ועל אופן השימוש בוילון. כפי שאמרנו יש חשיבות רבה להתאמת צבע הבד לכלל חלל החדר והאלמנטים השונים שיש בו, כך למשל אם תבחרו בהתקנת וילונות בד עם פתיחה חשמלית תוכלו להנות מהצללה והארה מבלי לקום מהכיסא או המיטה שלכם.

וילונות בד - אפשרויות ופתרונות ללא גבולות

וילונות בד מאפשרים לנו ליצור אווירה ועל מנת ליצור את האווירה שמתאימה לנו ביותר עלינו לוודא שאכן בחרנו את הוילון שמתאים לנו.

על מנת לאפשר התאמה מושלמת תוכלו לבחור מבין אין ספור דוגמאות, טקסטורות וצבעים של בדים ובנוסף אפשרויות הפעלה שונות כגון הפעלה ידנית, גלילה או הפעלה חשמלית על ידי מתג או שלט רחוק.

inside-3077117_1920

וילון בד לחדר ילדים

image_50424065

וילון בד לסלון

image_50378241

וילון בד לחדר שינה

IMG_8286

וילון בד למשרד

image_50369793

וילון בד חשמלי

IMG_8288

וילון בד גלילה

שתפו עם חברים
מידע נוסף שיעניין אתכם
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat