לקבלת הצעת מחיר

וילון תריס ונציאני

וילון תריס ונציאני - פתרון הצללה והסתרה דקורטיבי ומושלם

העובדה שעיצוב פנים הפך להיות חלק בלתי נפרד מכל תכנון בין אם זהו תכנון חדר ילדים, סלון, משרד ואפילו קומת משרדים שלמה אינו עניין חדש או טרנד חולף, אלה הפך להיות פרט חובה.

וילון תריס ונציאני הפך להיות פרט עיצובי בזכות ההתאמה המושלמת שלו לכל חלון ואין הכוונה לאותם וילונות סטנדרטיים, וילון ונציאני מאפשר לא מעט אפשרויות הסתרה או החשכה בזכות מנגנון ההפעלה שלו. יש לכם את האפשרות לבצע הזמנה לפי מידה ובמניפת גוונים ענפה, באופן זה כל חלון משודרג והופך להיות פריט מעוצב.

וילון תריס ונציאני - השילוב המנצח בין עיצוב לטכנולוגיה למראה מושלם ומרשים

וילון תריס ונציאני מאפשר לכל חלון להפוך למרכז העניין בחדר, השילוב המנצח בין חומרי גלם איכותיים, טכנולוגיה שכל הזמן מתעדכנת יחד עם התאמה מושלמת למידות היא אלמנט עיצובי שפשוט אי אפשר לוותר עליו.

יש מגוון גדול של סוגי וילונות אולם וילון תריס וניציאני הוא ללא ספק הפתרון המושלם במיוחד כאשר יש לכם חלונות במידות לא סטנדרטיות או שאתם רוצים לתת למספר חלונות נוכחות המשלבת פרקטיות.

היתרון הבולט של וילון תריס ונציאני הוא שהשליטה על ההצללה היא מלאה, בזכות מנגנות הסטת השלבים תוכלו לסגור ולהאפיל לגמרי את החדר או לפתוח את השלבים עד לרמת העברת האור הרצוייה.

Screenshot_3
Screenshot_1

וילון ונציאני - סטנדרט לא סטנדרטי

נכון שתמיד אפשר לתפור או להתאים וילונות לחלון, ואם אלו וילונות בד אז זה יחסית קל שבעתיים. אולם לקחת חלון ולהפוך אותו למרשים זה ניתן לביצוע עם וילונות ונציאנים שאותם תתאימו בדיוק למידת החלון. 

אמנם יש בשווקים מידות "סטנדרטיות" שאתם נאלצים להתאים את החלון שלכם לוילון אולם בזכות "סול וילונות" תוכלו ליצור וילונות בהתאמה אישית ולפי מידה. היתרון הוא עצום מכיוון שהוילון על החלון לא יראה כאילו והוא מאולץ אלא השלמות וההתאמה תהיה כמו חליפת חתן שנתפרה על ידי חייט.

וילון ונציאני - השליטה בכף ידכם

אחד היתרונות הבולטים שיש בהתרנת וילון ונציאני הוא שאתם באמת שולטים באופן ההצללה והאפלה של החלל בו אתם שוהים. 

מנגנונים שונים כגון מגנוני חוט, מנגנוני שרשרת, או מערכת הסטה מאפשרים לכם שליטה מושלם בכמות האור שתעבור מבעד לוילון.

תוסיפו על יתרון זה את העמידות לאורך זמן של וילון ונציאני הרי שאתם מקבלים פתרום מושלם הכולל ג עיצוב, גם התאמה מושלמת וללא ספק הנאה לאורך זמן עם מינימום תחזוקה.

interior-design-5605004_1920
WhatsApp chat
Call Now Button