לקבלת הצעת מחיר

איך תשדרגו את הבית באמצעות וילונות?

עיצוב פנים והום סטיילינג לבית מורכבים מכמה פעולות שמתייחסות לכמה קטגוריות – מעטפת הקירות, הריהוט, האבזור והטקסטילים שאנחנו משתמשים בהם לתוספת נוי ודקורציה. וילונות נחשבים בדרך כלל לטקסטילים אבל מכיוון שהיום אפשר לייצר אותם מחומרים שונים, קשיחים יותר שאינם בדים, אפשר גם להשתמש בהם למטרות שונות מאשר נהוג היה בעבר. כך שווילונות יכולים לשדרג היום כל חלל וכל חדר בבית ולהפוך לחלק אינטגרלי מהעיצוב הודות לאסתטיקה ולפונקציונליות שלהם.

מה חשוב לדעת על וילונות?

וילונות הם חלק חשוב מהתחושה שהבית "לבוש" וממוסגר, אבל הם לא חייבים להיות בעיצוב מסורתי ושמרן. אפשר לשלב בהם חומרים שונים בעיצובים מפתיעים, לבחור במרקמים דומיננטיים יותר ובהצבתם במקומות לא שגרתיים, כמו מחיצה בין חללים, אבל דבר אחד חשוב מאוד אסור להתפשר עליו – איכות הווילון מבחינת חומרים והתקנה שלו. וילון מותקן בדרך כלל לתקופות ארוכות ולכן חייב להיות עמיד בפגעי הזמן ומזג האוויר, משום שהוא חוצץ בין החדר לבין השמש, האבק והערפיח שבחוץ. חומרים איכותיים הם הכרחיים כדי שלא יתבלה מהר וכדי שאפשר יהיה לנקות אותו בקלות. יש הרי אנשים שאבק ופיח גורמים להם לרגישויות ולכן בחירת הטכנולוגיה המתאימה לייצור ועיצוב הווילון היא קריטית. למעשה, וילונות איכותיים ניכרים מיד וזה בדיוק מה שנותן לחדר את הנופך היוקרתי שלו.

יתרונות הצבעוניות של וילונות

לפעמים לא משנה מאיזה חומר הווילון עשוי, אלא חשובות דווקא הצבעוניות והססגוניות שהוא מכניס לחדר. זה מה שעושה את ההבדל היוקרתי והשלם. המראה של וילון על חלון מוסיף לו רכות וצבעוניות, וגם יכול לגוון כל עיצוב פנים שיש בו מונוכרומטיות כלשהי בכתמי צבע מתונים או בולטים יותר, לשיקולכם. וילונות צבעוניים הם חלק חשוב מאוד מתכנון עיצוב הפנים ואת הוילונות ועיצוב הפנים קובעים ביחד כדי שלא יקרה מצב שהאלמנטים השונים לא משתלבים בהרמוניה. השדרוג של העיצוב נעשה על ידי הטאץ' הנוסף הזה של בחירת הבדים של הווילונות והתכנון שלהם לפי סגנון העיצוב. למשל, וילונות כותנה טבעית ואיכותית למראה אלגנטי ונקי, וילונות מחומרים סינתטיים במבנה מפתיע לעיצוב פנים אורבני מינימליסטי, וילונות רומנטיים מרובי שכבות לעיצוב כפרי או קלאסי, וילונות מאופקים לעיצוב אלגנטי וכן הלאה.

חלוקת חללים באמצעות וילונות

וילונות יוקרה מעוצבים לא משמשים רק להצללה אלא גם לצורך פונקציונלי ממשי כמו יצירת חללים וחדרים ופרטיות. אנחנו יכולים להשתמש בהם בחללי עבודה פתוחים במיוחד, כשלא רוצים להתקין מחיצות זכוכית שמגבילות את השימוש בחלל. וילונות מחומרים מתאימים שיכולים להיות גם קשיחים יותר ויציבים להתקנה ולהסטה, יכולים לחלק את החלל של החדר גם בבית פרטי. אפשר להשתמש בווילונות כאלה להפיכת שני חדרים לאולם קטן אחד לצורכי אירוח במקרים מיוחדים, כשבשאר הזמן אפשר להמשיך להשתמש בוילון ליצירת הפרטיות של מי שנמצא בחדרים הקטנים. הווילונות מעוצבים ומיוצרים בסטנדרט פרימיום ומשתלבים היטב בכל עיצוב פנים לפי טעמם וסגנונם של הלקוחות, כדי להבטיח שהם אכן תורמים לשדרוג המראה האסתטי של כל חלל שבו הם מותקנים.

לכל הפרוייקטים >>

 

שתפו עם חברים
מידע נוסף שיעניין אתכם
WhatsApp chat
Call Now Button